Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu

4.2
(29)

Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mevlana, 1743/1. Sk. No:13, Bornova – İzmir

Telefon : 0530 930 23 03

Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mevlana, 1743/1. Sk. No:13, Bornova – İzmir olan Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu, işletmesine 0530 930 23 03 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ulusoy Plus Kız Öğrenci Yurdu Yorumları

  1. Çok güzel bir yurt kaliteli hizmet anlayışı na sahipler tebrik ediyorum sahiplerini

  2. Okulun çevresindeki tek akşam yemeği olan yurt. Ben yemeklerini beğeniyordum fakat beğenmeyen arkadaşlarım da vardı. Okula yürüyerek de gidebilirisiniz ama kısa bir yol değil uzun sürebilir. Ayrıca belli saatlerde kalkan servisi var. Bu servis saatleri yurtta en çok öğrencesi olan bölüme göre ayarlanıyor eğer sizin bölümünüzden az kişi varsa saatler size uymuyor genelde ama bornova metrodan 268 e binerseniz 7dkda yurtta olursunuz. Odalar standart yurt odası. Eğer Tıp fakültesi öğrencisiyseniz sizin tatilleriniz normal dönemlerden çok farklı olduğu için ve azınlık olduğunuz için herkes yarıyıl tatiline girdiğinde siz yurtta oluyorsunuz ve yurt bu dönemde bazı değişikliklere gidiyor servislerin kalkması yemeğin diğer yurtta verilmesi ve sizin dersiniz 8.30da başlarken kahvaltının 9.00 da başlaması gibi. Bir de oda arkadaşlarınız hakkında verilen bilgiler yanlış çıkabiliyor tıp1 denilenin tıp3 çıkması ve oda arkadaşlarından birinin suriyeli olması gibi.

  3. 3 yılım geçti bu yurtta. Gönül isterdi daha uzun kalmak ama okul bitti 🙂 Temizlik ve titizlik konusunda 1 numara. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği çok çeşitli ve güzeldi. Yurdun bulunduğu semtin yurtlar bölgesi olması ve ailelerin oturması ayriyeten bir tercih sebebi oldu benim için. Yurdun ege üniversitesine yakın olmasına rağmen her iklim şartında servis bulunması da çok büyük bir rahatlıktı. Ev rahatlığında bir öğrencilik geçirmek istiyorsanız doğru adres burası. Ulusoy ailesine çok teşekkür ederim!!

  4. Valla geçirdiğim 2 sene boyunca epey iyiydi ancak bu pandemi döneminde gayet net bir skeidle anladım ne olduğunu . Hiç tavsiye etmiyorum. Maalesef ki bilinir pandemi den dolayı okullar martta kapandı ve bizde 3 hafta diye yurtlarda ayrılmak zorunda kaldık ben seizmir dışında oturduğum için haliyle gittim ve bir dha ayaskalar başlayıp 3 hafta 3 ay odlugundna bir dhaa gitme imkanım olmadı yaşa, Seyehat kisitalmasina takıldım ve eşyalarımı 3 ay boyunca yurtta kaldı.en son gayet guzle bir skeidle aldım ama sonra kendileri deid ki bzi size para iadesi yaoicaz ancak paramı 2 ay boyunca oyaladilar ve soyeldik3lri paranın 500 lira eksiğini gönderdiler. Ben emegimle verisgim paradan rezil olup çıktım. Hiç tavsiye etmiyorum

Yoruma kapalı.