Bornova Yol Tarifi

4.7
(6)

İzmir Bornova Yol Tarifi

Bornovaya nasıl giderim diye düşünüyorsanız, İzmir Bornovaya ulaşmak için sizlere sunduğumuz seçenekleri inceleyebilir veya yukarıda sunduğumuz dinamik yol haritası tarifi ile kolayca Bornovaya ulaşabilirsiniz. Bornovaya İzmir dışından gelecekseniz ve eğer şehirlerarası otobüs kullanıyorsanız İzmir Otogarında indikten sonra Otogardan Bornovaya minibüs, otobüs yada servis ile kolayca ulaşabilirsiniz. Çünkü İzmir otogarı Bornova ilçesine oldukça yakın mesafededir.

Eğer uçak ile gelecekseniz Adnan Menderes Havalimanına indikten sonra havalimanındaki İzban Metro ile, Havaş otobüsleri ile yada en yakın dolmuş durağındaki Gaziemir Bornova dolmuşları ile Bornovaya toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz.

İzmir içi ve İzmir dışı özel araba ile Bornovaya gelecek olanlar yukarıda yer alan Bornova haritası yol tarifi ile cep telefonlarındaki navigasyon sistemi ile Bornova yol tarifi alabilirler.

bornova yol tarifi

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Yol Tarifi Yorumları

 1. Bornova yol tarifi sayesinde İstanbuldan kolayca Bornova Ege üniversitesine ulaşabildim. İzmire geldikten sonra yol tarifi sayfanızdaki bilgiler ile kolayca Bornava Merkeze ulaşabildim.

  1. Bornova İzmir merkez ilçelerinden biridir ve Bornovaya toplu taşıma ulaşımı ve diğer tüm ulaşımlar oldukça kolaydır. İzmir İzban metro Bornova merkeze gelmektedir ve tüm İzmirden Bornovaya minibüs dolmuş ve eshot otobüs ulaşımı bulunmaktadır.

  1. Muğla’dan Bornova’ya özel ile araç ile gelmek ve Bornova yol tarifi alabilmek için Aydın İzmir otoyolunu kullanın ve otobanı takip edin. İzmire girdikten sonra yol tabelalarını takip edin. Aydın otobanı direkt Bornova’ya bağlanmaktadır. Ege Üniversitesi çıkışından çıktığınız an Bornova merkeze ulaşmış olacaksınız.

 2. Koronavirüs yüzünden toplu taşımaya binemiyoruz. Balıkesir’den İzmir’e geleceğiz. Balıkesir’den Bornova yol tarifi bilgisini paylaşır mısınız acaba? Şimdiden teşekkürler.

  1. Balıkeslirden Manisa’ya doğru Soma, Kırkaağaç yolundan ilerleyin. Yol Manisa yada İzmir üzerinden direkt Bornovaya bağlanmaktadır. Dilerseniz yukarıda yer alan harita ile cep telefonunuz yardımı ile navigasyon yol tarifi de alabilirsiniz.

  1. Bornova yol tarifi bilgilerini size değerli kullanıcılara sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İşinize yaradı ise ne mutlu bize. Biz teşekkür ederiz. Bornova yol tarifi ve Bornova hakkındaki tüm bilgiler ile sürekli hizmetinizde olacağız. Bornova gibi güzel bir ilçemizi duyurmaktan gururluyuz.

 3. Bornova Ege Üniversitesi Hastanesine gelmemiz gerekiyor. Balıkesir’den geleceğiz ve şehirler arası iznini aldık. En kolay yoldan Bornova’ya nasıl ulaşabiliriz acaba? Balıkesir Bornova yol tarifi bilgisini paylaşır mısınız lütfen. Teşekkürler.

  1. Balıkesirden Bornovaya ulaşmak için şehirler arası otobüs tercih edebilirsiniz. İzmir otogarı zaten Bornova ilçesindedir. Özel araç ile Bornovaya gelmek için Balıkesirden Manisaya doğru olan E181 karayolu önce Manisaya, hemen sonrasında direkt Bornovaya bağlanmaktadır.

 4. İzmirin en büyük ilçelerinden biri olan bünyesinde önemli kurum ve merkezleri barındıran Bornova ilçesi hakkındaki bilgilere, mekanlara, Bornova’ya ulaşım ve Bornova haritası bilgilerine kolayca ulaşıp Bornova yol tarifi alabileceğiniz sayfamız sayesinde Bornova’daki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi amaçladık. Bornova hakkındaki tüm gelişmeler için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın