Nilüfer Acar Sanat Merkezi

5
(91)

Bornova T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Türkeli Cd. No:18/A, Bornova – İzmir

Telefon : 0553 848 16 58

Bornova T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi Yol Tarifi

T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Türkeli Cd. No:18/A, Bornova – İzmir olan T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi, işletmesine 0553 848 16 58 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada T C Meb Nilüfer Acar Sanat Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 91

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Nilüfer Acar Sanat Merkezi Yorumları

  1. İçimden geldiği gibi yazmak. Hiç düşünmeden yazmak. Çünkü Nilüfer Sanat Merkezine girdiğinizde içinizde ne kadar negatiflik varsa hepsi yok oluyor. Stres, Dünyadan soyutlanma, Sanatın, Müziğin, Yaradılışı gerçek insan olan en doğal iletişimle Sadece Sanat Ritmi ve sade insan olmak ve hatta sadece düşünen duyan ve olması gerektiği gibi dünya işlerinden uzak ve sadece Ruhunla İnsan olmak için olman gereken ikinci bir mabed gibi! O mabed önce Tanrıya Sonrada biz kişilerin mabedi. Orada olmak ve Sanatın Ritmine Nilüfer Sanatta Nirvanaya ulaşmak. İyiki varlar.

  2. O kadar çok yer araştırdım ki en iyisini bulduk çok şükür öğretmenimize piyano öğretmeniz eda hanima nilüfer hanıma gözde hanıma çok teskkurler gerçekten piyano eğitimini hakkıyla aldığımız bir sanat merkezi mükkemel eğitim sonuna kadar en iyi yorumlari hakediyorsunuz

  3. Daha kursa yeni başladım sayılır. Çok sıcak bir ortam var. Bateri dersi alıyorum ve gayet guzel gidiyor. Hocam sagolsun cok cana yakın. Ders gunlerinden once daima bilgilendirme yapiyorlar. İlk defa bir muzik aleti icin kursa gidiyorum ve cok memnunum????????????

  4. Sanatın medeniyetle bütünleştiği evlatlarımızla kucaklaştığı ortak noktada buluştuğumuz yerin adıdır Nilüfer acar sanat merkezi. Sanat bir yaşam biçimidir bu sanat merkezinde saygının, sevginin, hoşgörünün kültürümüzün yaşama dair değerlerin anlam kazanması çocuklarımızında bu değerlere sahip olması çağdaşlığın göstergesidir bu düşünce ile bu çağdaş çizgide yol alan başta Nilüfer hanıma gözde hanıma ve sanat merkezinin öğretmenlerine emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  5. Online gitar kursu alıyorum başta soru işaretlerim vardı online ders verimli olur mu diye ama iyi ki denemişim çok memnunum ???? eğitmenime ve kurumun kurucusu nilüfer hoca ya teşekkürlerimi iletiyorum…

Yoruma kapalı.