Küçükpark Yol Tarifi

5
(5)

Küçükpark İzmir’in en büyük ve en kalabalık ilçelerinden olan Bornova ilçesinde yer almaktadır. Küçükpark yol tarifi almak için aşağıdaki haritayı kullanabilir, ayrıca haritaya bulunduğunuz konumu girerek navigasyon yardımı ile Küçükpark’ a ulaşabilirsiniz. Konak tarafından gelirken çevre yolundan Ankara istikametini takip ederek Bornova Küçükparka ulaşabilirsiniz. Küçükpark’ a en yakın bilinen yerler arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Metro Bornova durağı yer almaktadır.

Bornova Küçükpark Nasıl Gidilir?

Bornova Küçükpark’a toplu taşıma ile ulaşmanın en kolay yolu metroyu kullanmaktır. Bornova Küçükpark metro ile nasıl gidilir sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Herhangi bir metro yada İzban durağından metroya binip, eğer varsa gerekli aktarma uyarılarına dikkat ederek kolaylıkla Bornova Küçükparka ulaşabilirsiniz. Küçükparka en yakın metro durağı Ege Üniversite Hastanesi yakınında olan Metro Bornova durağıdır. Bornova durağından çıktıktan sonra caddenin karşısından gireceğiniz sokak sizi Küçükparka ulaştıracaktır. Ayrıca Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Konak ve birçok yönden Bornovaya otobüs seferleri de bulunmaktadır. Aynı şekilde otobüs durakları da Bornova Metro durağı ile aynı noktadadır.

Bornova Küçükpark Yol Tarifi ve Harita

Küçükpark Fotoğrafları

bornova küçükpark yok tarifi

Bornova Küçükpark Hangi Mahallede?

Küçükpark Bornova’ nın Kazım Dirik Mahallesi sınırları içinde yer almaktadır. Bornova Küçükpark posta kodu ise 35100 dür.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Küçükpark Yol Tarifi Yorumları

  1. Bornova Küçükpark tam öğrenci mekanı. Çok sayıda kafe mevcut. Ne ararsanız var. Ortam çok güzel. Küçükpark yol tarifi ise oldukça kolay. Metro Bornova durağına çok yakın.

Bir cevap yazın