Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇

2.7
(55)

Bornova Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Tıp Anabilim Dalı, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 390 55 66

Bornova Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ Yol Tarifi

Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Tıp Anabilim Dalı, Bornova – İzmir olan Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇, işletmesine (0232) 390 55 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Aci̇l Servi̇s Ege Üni̇versi̇tesi̇ Hastanesi̇ Yorumları

  1. Sizin için 1 puan daha çok fazla insan sağlını resmen hiçe sayıyorsunuz umursamaz davranıp üstüne rencide ediyorsunuz. Ne biçim bir hastanesiniz. Kaç sancılar içinde kıvrandım. Umursamadınız… Yazıklar olsun…

  2. Yazıklar olsun saat 9 dan beri bekliyoruz bir mr çekemediler. Çok sorumsuz ve umursamazlar.

  3. Allah kimseyi ege üniversitesi hastanesine ve özellikle acil servisine düşürmesin.hastamın kanser hastası olduğunu söylememe ağrılarının olduğunu söylememe rağmen gidin kantinde oturun biz anons edicez denildi.ve 1 saat ara koridorda beklememize rağmen anons edilmeyince tekrardan hasta kabulle görüştüm.
    Görüşmem hiçbir şeyi değiştirmedi.2.5 saatin sonunda sıra bize geldi bizle ilgilenen doktor burda yapabileceğimiz hiçbir şey yok deyip bizi polikliniğe yönlerdirdi.
    Madem bişey yapamıyacaksınız 2.5 saat insanları niye boş yere kapı önünde bekletiyorsunuz …

Yoruma kapalı.