Ala Kebap

4.5
(55)

Bornova Ala Kebap adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Kazım Karabekir Cd., Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 17 17

Bornova Ala Kebap Yol Tarifi

Ala Kebap İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Kazım Karabekir Cd., Bornova – İzmir olan Ala Kebap, işletmesine (0232) 374 17 17 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ala Kebap ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ala Kebap yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ala Kebap hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ala Kebap ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ala Kebap ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ala Kebap için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ala Kebap bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ala Kebap sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ala Kebap Yorumları

  1. Odun ve kömür ateşinde tadına doyamayacağınız lezzetler…

  2. Kullanılan malzemeler ortalamanın üzerinde kaliteli. Fiyatlar makul. Kebap.pide ve çorba dışında ev yemekleri de lezzetli. Oturup sadece çay kahve de içilebilir.Sahibi hoş sohbet bir esnaf.

  3. Pideler güzel servis konusunda biraz zayıf ama çok önemli değil esnaf lokantası

Yoruma kapalı.