Arçelik Yetkili Servis

3.9
(68)

Bornova Arçelik Yetkili Servis adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, No:A, 17. Sk. No:6, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 87 87

Bornova Arçelik Yetkili Servis Yol Tarifi

Arçelik Yetkili Servis İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, No:A, 17. Sk. No:6, Bornova – İzmir olan Arçelik Yetkili Servis, işletmesine (0232) 339 87 87 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Arçelik Yetkili Servis ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Arçelik Yetkili Servis yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Arçelik Yetkili Servis hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Arçelik Yetkili Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Arçelik Yetkili Servis ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Arçelik Yetkili Servis için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Arçelik Yetkili Servis bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Arçelik Yetkili Servis sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 68

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Arçelik Yetkili Servis Yorumları

  1. 7 ay önce aldığım yazar kasa kendi kendine ya kapanıyor yada tuşları kilitleniyor servise hizmet almak için gittiğime bin pişman oldum. Yazar kasa servisine bakan dayının tavrı sıkıntılı hizmet sıfır soğuk bir tip hiç esnaflık yok kendisinde . Bir daha Beko ne kullanırım ne tavsiye ederim. Yardımcı olmak değil olmamak adına ne gerekiyorsa orada kendisi yazıktır. Herkese hak etmediği yerde hizmet verdirirsen sonuç bu . Oraya geçen her kuruşum haram zıkkım olsun.

  2. Ekonomik sıkıntı çekmekte olan ve tek tek kapanan servislerden arda kalan güzel bir arçelik servis.
    Artık kapital , parayı kazanma yolunu servisten çok yüksek rakamlarla gelir elde etme düşünme zihniyetinden vazgeçip geride kalan servislere biraz daha halka yönelik hizmet ağı yönünde çalışmalı. Servis ücretlerini düşürün bence. Zaten az sayıda servis kalmış .servisin ilgisi ve takibi oldukça güzel ve bilgi paylaşımı çok hızlı.
    Destek lazım .

  3. Servis talep etmek için aradım, sorunumu telefonla yönlendirerek çözdüler. Sorunun çözümünün YouTube linkini SMS olarak yolladılar. Muazzam bir hizmet.

  4. Arçelik çağrı merkezinden klima bakımı servis randevusu oluşturdum. Klima bakımı normalde 175 TL ama kampanya var 130 TL den yapılacak dendi. Onayladım. 5 dk sonra gelecek olan Bornova servisi aradı, merkez 130 TL diyor ama bakım 175 TL, yanlış bilgi veriyorlar, bilgi vermek için aradım dedi. Randevuyu iptal ettim. Gerçekten şaka gibiydi.

  5. Yıllık bakıma gelindi ve fan pervanesi ve su tavasının temizlenmemiş olduğunu bir gün sonra gelen klıma motorunu duvara asan başka bir servis elamanın söylemiyle öğrendim… Eksik bakım yapılıyor 200 TL ödedim 25 TL bahşiş vererek teşekkürü ise eksik işlemle aldım.. Liyakat sahibi vicdanlı elamanlara ihtiyac olduğunu düşünmekteyim

Yoruma kapalı.