Batı Sineması

4.2
(625)

Bornova Batı Sineması adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, 257. Sk. No:1, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 347 58 25

Bornova Batı Sineması Yol Tarifi

Batı Sineması İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, 257. Sk. No:1, Bayraklı – İzmir olan Batı Sineması, işletmesine (0232) 347 58 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Batı Sineması ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Batı Sineması yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Batı Sineması hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Batı Sineması ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Batı Sineması ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Batı Sineması için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Batı Sineması bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Batı Sineması sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 625

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Batı Sineması Yorumları

  1. Çok güzel bir sinema eski geleneksel sinema ile modern sinema anlayışının çok güzel harmanlandığı bir yer. Cafe si ile güzel bir konsept oluşturuyor.

Yoruma kapalı.