Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi

4.5
(114)

Bornova Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Yavuz Cd. No: 154 / A, Bornova – İzmir

Telefon : 0534 421 54 29

Bornova Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi Yol Tarifi

Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Yavuz Cd. No: 154 / A, Bornova – İzmir olan Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi, işletmesine 0534 421 54 29 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 114

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Battalbey Çiğköfte Atatürk Mahallesi Yorumları

  1. Gördüğüm en temiz en hakkaniyetli yemek mekanı acikcasi çok teşekkürler hayırlı işler diliyorum ????

  2. Görevli kişide maske yok,çiğ köfte hariç (marul turşu ekmek ) bütün malzemelere eldivensiz elleri ile dokunuyor.Umarım sadece bana öyle denk gelmiştir .Böyle bir ortamda bu kadar özensiz davranmamalarını tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.