Beri Blues

4
(246)

Bornova Beri Blues adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 161. Sk. No: 21 a, Bornova – İzmir

Telefon : 0542 799 80 69

Bornova Beri Blues Yol Tarifi

Beri Blues İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 161. Sk. No: 21 a, Bornova – İzmir olan Beri Blues, işletmesine 0542 799 80 69 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beri Blues ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Beri Blues yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Beri Blues hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Beri Blues ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Beri Blues ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Beri Blues için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Beri Blues bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Beri Blues sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 246

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Beri Blues Yorumları

  1. Canlı müzik güzel fakat sunumlar garsonların ilgisi ve mekanın dekorasyonu ve havası hoş değil gitmeden önce tekrar düşünürüm

  2. En az 10 senedir bildigim iki sene de bir de olsa gittigim kaalietesinden odun vermeyen bar. Bu gece icin tesekkurler ☺️

  3. küçük parkın bir numaralı eğlence merkezi elemanları saygı ve sevgi dolu içerisin de şahane her gece beri Blues da gel beri beri ????????

  4. Ortama ve hizmete göre fiyatlar yüksek. Bira 25₺, kokteylleri gürültüden soramadım, menü hiç yok. Blues adına aldanıp girdik, pop çalıyor. Ses sistemi güzel, ses izolasyonu güzel, ses dağılımı güzel, ses düzeyi çok yüksek.

  5. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebileceğiniz nezih ve güzel bi ortam

Yoruma kapalı.