Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı

5
(25)

Bornova Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay, Bornova – İzmir

Telefon : 0533 280 54 64

Bornova Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı Yol Tarifi

Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay, Bornova – İzmir olan Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı, işletmesine 0533 280 54 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Berrin Özkayalı Düğün Fotoğrafçısı Yorumları

  1. Düğün ve nişan çekimlerimiz için İzmirde birçok yer araştırdıktan sonra LB Fotoğrafçılığa karar verdik. Çok keyifli bir çekim gerçekleştirdik. Fotoğraflarımız ve videolar harika bizimle çok iyi ilgilendiler. Herşey istediğimiz gibi oldu çok teşekkür ederiz.

  2. Acikcasi bekledigimden daha iyi geçti utangaçlığımı aldılar benden samimi bir çekim oldu hem cok uygun fiyatlı hemde mutlu bir cekim günüydü.

  3. Hayatım boyunca birçok fotoğrafçıyla çalışmış biri olarak; çekim kalitesi, samimi oluşları, tavırları ile gördüğüm en iyi fotoğrafçılardır. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  4. Çok eğlenceli bir ekip, kendimizi çok rahat hissettik. Çok güzel kareler ortaya çıktı. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz. Kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Yoruma kapalı.