Biralem Pub

4.1
(403)

Bornova Biralem Pub adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Süvari Cd. 75/B, Bornova – İzmir

Telefon : 0541 247 25 36

Bornova Biralem Pub Yol Tarifi

Biralem Pub İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Süvari Cd. 75/B, Bornova – İzmir olan Biralem Pub, işletmesine 0541 247 25 36 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Biralem Pub ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Biralem Pub yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Biralem Pub hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Biralem Pub ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Biralem Pub ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Biralem Pub için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Biralem Pub bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Biralem Pub sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 403

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Biralem Pub Yorumları

  1. Yeri güzel canlı, şişe bira 23, çerez 15, kahve 10 lira fiyatlar pandemiye rağmen iyi. Umarım saatler uzar, buraya daha çok insan gelir

Yoruma kapalı.