Bornova Balıkçısı Ari̇f

4.5
(8)

Bornova Bornova Balikçisi Ari̇f adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 207. Sk. NO:1/B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 72 22

Bornova Bornova Balikçisi Ari̇f Yol Tarifi

Bornova Balikçisi Ari̇f İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 207. Sk. NO:1/B, Bornova – İzmir olan Bornova Balikçisi Ari̇f, işletmesine (0232) 342 72 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Balikçisi Ari̇f ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Balikçisi Ari̇f yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Balikçisi Ari̇f hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Balikçisi Ari̇f ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Balikçisi Ari̇f ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Balikçisi Ari̇f için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Balikçisi Ari̇f bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Balikçisi Ari̇f sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Balıkçısı Ari̇f Yorumları

  1. Ailecek gelinebilecek harika bir mekan. Deniz ürünleri severlerin tercih edebileceği nezih bir mekan. Kesinlikle tavsiye ederim.

  2. Masalar ve sandalyeler görünüm olarak eski viran bir yer gibi görünüyor. Aslında insanlara geçmiş zamanı hatırlatıyor. Balıklar taze ve nefis. Fiyat olarakta Uygun. Ailecek rahat yemek yenilebilecek bir yer. Alkolsüz balık yemek isteyenler için güzel nostaljik bir yer

Yoruma kapalı.