Bornova Marriage Agency

3.5
(22)

Bornova Bornova Marriage Agency adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 156. Sk. 3 A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 999 19 19

Bornova Bornova Marriage Agency Yol Tarifi

Bornova Marriage Agency İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 156. Sk. 3 A, Bornova – İzmir olan Bornova Marriage Agency, işletmesine (0232) 999 19 19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Marriage Agency ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Marriage Agency yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Marriage Agency hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Marriage Agency ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Marriage Agency ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Marriage Agency için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Marriage Agency bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Marriage Agency sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Marriage Agency Yorumları

  1. Suratsız ve nefret dolu bakışlarla sizi karşılayan çalışanlarıyla size farklı bir deneyim yaşatıyorlar.. Neden geldiniz ?? Bir an önce ne soracaksan sor git imalı tavırlarla evlenmekten vazgeçmek isteyenler için müşterilerini bekliyor.

  2. çok güzel bir yapı konumu çok güzel bu arada bu hizmeti Bornova Lara kazandıran Bornova belediyesine teşekkürlerimizi sunuyoruz her zaman böyle ne güzel hizmetlerini bekliyoruz teşekkürler Bornova belediyesi çalışanları ve Bornova belediyesi başkanı

  3. Telefonla bilgi almak istediğinizde daha cümlenizi bitirmeden telefonu kapatan çalışmaktan aciz çalışanları var. Eksik evrakla geldiğimizde hesabını siz mi vereceksiniz?

  4. Bina fiziki olarak fena değil. Park alanı kesinlikle yok. Gelen misafirler park arama koşuşturması içinde kalıyor. En önemlisi güvenlik elemanlarının misafirlere nazik davranmadığını gözlemledim.

  5. 4 defa aradım tel sürekli çalıp çağrınız aktarılmadı deyip kapanıyor bu kadar sorumsuz bir belediye olamaz ya.

Yoruma kapalı.