Çağ Bilgisayar

4.8
(29)

Çağ Bilgisayar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 63. Sk. 15/B, Bornova – İzmir

Telefon : 0553 238 21 64

Çağ Bilgisayar Yol Tarifi

Çağ Bilgisayar İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 63. Sk. 15/B, Bornova – İzmir olan Çağ Bilgisayar, işletmesine 0553 238 21 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çağ Bilgisayar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çağ Bilgisayar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çağ Bilgisayar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çağ Bilgisayar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çağ Bilgisayar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çağ Bilgisayar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çağ Bilgisayar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çağ Bilgisayar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Çağ Bilgisayar Yorumları

  1. Bilgisayarıma çok hızlı format attı. Gerekli donanımı ekledi. Sorularıma hemen cevap verdi. Bilgisayarım öncekinden daha hızlı. Kendisine teşekkür ederim.

  2. yeni aldıgım free dos bilgisayarıma kurulum yaptırdım gayet başarılı sorunsuz kullanıyorum teşekkür ederim arkadaş gayet ilgili sordugum soruların hepsine yanıt aldım memnun kaldım.

  3. Çözüm odaklı bir yaklaşım ve ekonomik fiyatlandırma…

  4. Format ve tamir yaptırdım işçilik çok iyi memnun kaldim

Yoruma kapalı.