Cdf Sport

4.5
(10)

Bornova Cdf Sport adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 196. Sk. 13/c D:1, Bornova – İzmir

Telefon : 0506 571 88 62

Bornova Cdf Sport Yol Tarifi

Cdf Sport İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 196. Sk. 13/c D:1, Bornova – İzmir olan Cdf Sport, işletmesine 0506 571 88 62 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cdf Sport ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cdf Sport yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cdf Sport hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cdf Sport ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cdf Sport ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cdf Sport için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cdf Sport bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cdf Sport sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Cdf Sport Yorumları

  1. Hoca harika spor salonu butik, gerçekten spora motivasyonunu yükseltmeye gelen kişiler burada ailemizle beraberiz sanki

  2. Birebir spor antrenörü esliginde ihtiyaciniza uygun spor recetesi bu adreste

  3. 2018 yılından itibaren efsane bir hoca eşliğinde spor yapıyorum, tavsiye ederim ????‍♀️????

Yoruma kapalı.