Deep Burger

3
(2)

Bornova Deep Burger adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 2. Sk. no 13, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 999 51 01

Bornova Deep Burger Yol Tarifi

Deep Burger İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 2. Sk. no 13, Bornova – İzmir olan Deep Burger, işletmesine (0232) 999 51 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Deep Burger ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Deep Burger yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Deep Burger hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Deep Burger ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Deep Burger ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Deep Burger için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Deep Burger bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Deep Burger sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Deep Burger Yorumları

  1. Hamburgerleri çok çok iyi. Mutlaka deneyin. İzmir’de denediğim en iyi yerlerden. Ayrıca paket servis için özellikle belirtmek istiyorum, patatesler bile çıtır çıtır sıcacık geldi ve çok hızlılardı. Mutlaka tavsiye ediyorum.

  2. Her şey mükemmeldi cidden baya başarılı sadece menün yanın da gelicek sos için bir kaç ceşit daha koysanız çok güzel olur.

  3. 1 saat oldu siparişim hala gelmedi bu nasıl birşey hangi zamanda yaşıyoruz hadi tamam 40 dakika olur da 1 saat nedir hala da bekliyorum…

Yoruma kapalı.