Diamond Güzellik Salonu

4
(6)

Bornova Diamond Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Manavkuyu, 239. Sk. No:239, Bayraklı – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Diamond Güzellik Salonu Yol Tarifi

Diamond Güzellik Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Manavkuyu, 239. Sk. No:239, Bayraklı – İzmir olan Diamond Güzellik Salonu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diamond Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diamond Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diamond Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diamond Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Diamond Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diamond Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diamond Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diamond Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Diamond Güzellik Salonu Yorumları

  1. Çok aceleci ve özensiz çalışıyorlar para vermeye değmez şikayetleri de umursamıyorlar ve aksine saygısızca davranıyorlar kesinlikle güvenip birşey yaptırmayınız

Yoruma kapalı.