Dörtyol Market

4.4
(39)

Bornova Dörtyol Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Ziya Gökalp Cd. No:44/A, Bornova – İzmir

Telefon : 0539 240 09 46

Bornova Dörtyol Market Yol Tarifi

Dörtyol Market İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Ziya Gökalp Cd. No:44/A, Bornova – İzmir olan Dörtyol Market, işletmesine 0539 240 09 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dörtyol Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dörtyol Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dörtyol Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dörtyol Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dörtyol Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dörtyol Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dörtyol Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dörtyol Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Dörtyol Market Yorumları

  1. Müşteri memnuniyeti her daim tam puan. Güler yüzlü iyi bir satış noktası

  2. Market ürünlerini heryerden alabilirsiniz. Ama ayak üstü sohbet etmek, hal, hatır sormak, biraz günün kritiğini yapmak bana göre önemli. Eksik ürünü söyle yarın markette alıcısını bekler durumda. Güzel insanlardan alışveriş yapmayı seviyorum

  3. Mahallemizin en aktif marketidir. Yıllardır alışveriş yaparım hiç olumsuzluk görmedim. Güleryüzlü karşılarlar. Gerçekten esnaftırlar. Tavsiye ederim.

  4. Önüne dengesiz park eden araçlar trafiği sıkıntıya sokuyor.

Yoruma kapalı.