Doruk Medikal

5
(3)

Bornova Doruk Medikal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik mahallesi 161 sok no 22/d Küçükpark, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 541 23 47

Bornova Doruk Medikal Yol Tarifi

Doruk Medikal İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik mahallesi 161 sok no 22/d Küçükpark, Bornova – İzmir olan Doruk Medikal, işletmesine 0532 541 23 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doruk Medikal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doruk Medikal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doruk Medikal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doruk Medikal ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doruk Medikal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doruk Medikal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doruk Medikal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doruk Medikal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Doruk Medikal Yorumları

  1. Utku bey sağolsun bize gerekli tüm medikal ürünlerde Yardımcısı oldu hatta bulunması zor olan ürünleri bile yurtdışından getirtti. Çok teşekkür ediyorum tekrar ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

  2. Tüm aradığım ürünleri uygun fiyata temin edebildim. Ürün bilgisi, yönlendirmeleriniz ve güler yüzünüz için tekrar teşekkürler.

  3. Mağazasına Alelade ürünler yerine en iyisinin arayışında olan bir işletme. Halden anlayan anlayanlarla çalışmak özlediğimiz şeyler. İlgilileri güler yüzleri ve samimiyetleri için Utku Bey ve Kübra hanıma teşekkür ederim.

Yoruma kapalı.