Dünya Döner

4.5
(2)

Bornova Dünya Döner adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 161. Sk., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Dünya Döner Yol Tarifi

Dünya Döner İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 161. Sk., Bornova – İzmir olan Dünya Döner, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dünya Döner ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dünya Döner yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dünya Döner hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dünya Döner ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dünya Döner ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dünya Döner için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dünya Döner bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dünya Döner sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Dünya Döner Yorumları

  1. Bu kadar lezzetli karışık sandviç ve köfte İzmir’de en meşhur yerlerde bile bu derecede iyi yapılmıyor. Tebrik ederim..

  2. Lezzet olarak güzel ama hiç bir hijyenik önlem yok yemeği yaparken sigara içiyor maske takmıyor eldivende yok.
    Ayrıca daha dün yedim be zehirlenmişim.

  3. Sami usta bu işi biliyor et ve tavuk döneri harika

Yoruma kapalı.