Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi

4
(3)

Bornova Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 113. Sk. No:2, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 375 32 35

Bornova Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 113. Sk. No:2, Bornova – İzmir olan Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi, işletmesine (0232) 375 32 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Yorumları

  1. Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi Evka 3 Bornova,da 0lup İzmir ilinin en büyük diyaliz merkezidir.Uc katlı olup zemin kat deposu.2.ci ve 3.ci katlar diyaliz merkezi.Son modern diyaliz makineleri.Hemsireler cok cana yakın,hijyene cok dikkat ediliyor.Doktorlarida cok mükemmeldir.ben 8 yıldır orda diyalize gidiyorum.Başhekimi Doc.Dr.Cenk Demirci cok cana yakın cok iyi eşine Nefroloji Profosoru olarak ege tip fakültesinde hocalık yapıyor.temizlik ve hijyene cok önem veriliyor.Yer bulurlarsa herkese tavsiye ediyorum.Diyaliz hastası Emekli Öğretmen Osman Özütemiz.

Yoruma kapalı.