Ege Üniversitesi Dış İlişkiler

4.9
(8)

Bornova Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Gençlik Cd. No:12, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 311 11 16

Bornova Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu Yol Tarifi

Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Gençlik Cd. No:12, Bornova – İzmir olan Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu, işletmesine (0232) 311 11 16 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege Universitesi Dis Iliskiler Ve Avrupa Birligi Mudurlugu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege Üniversitesi Dış İlişkiler Yorumları

  1. çok güzel bir yer..huzur verici..çalışanlar nazik ve ilgili..

Yoruma kapalı.