Ege University Faculty Of Education

4.5
(60)

Bornova Ege University Faculty Of Education adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Ege Ünv., Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 35 75

Bornova Ege University Faculty Of Education Yol Tarifi

Ege University Faculty Of Education İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Ege Ünv., Bornova – İzmir olan Ege University Faculty Of Education, işletmesine (0232) 373 35 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege University Faculty Of Education ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege University Faculty Of Education yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege University Faculty Of Education hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege University Faculty Of Education ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege University Faculty Of Education ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege University Faculty Of Education için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege University Faculty Of Education bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege University Faculty Of Education sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 60

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege University Faculty Of Education Yorumları

  1. eğitim fakültesi çevresi güzel , yeşillik, zeytin ağaçları ,Şelale ben beğendim , eğitimi hakkında bir bilgim yok sadece sınav oldum, pandemi dönemi olduğu için 10 kişilik bir sınıfta gerçekleşti,

  2. 2. Senemde bırakıyorum bu fakülteyi çok severek okuyordum ancak başka bölüme geçeceğim BİR BAŞKADIR EGE

  3. fatma betül hoşal isimli bir karakter yoksununun okuduğu okul. Senden değil öğretmen, neyse.. Bana ne yaşattıysan hepsini yaşa inşallah. Bir insana umut verip gitmek kolay olmamalı.

  4. Sevgilim yüksek lisans için götürdüm fakülte yemyeşil harika

Yoruma kapalı.