Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi

3.8
(64)

Bornova Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ankara Cd. No:243 D:a, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 13 13

Bornova Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ankara Cd. No:243 D:a, Bornova – İzmir olan Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi, işletmesine (0232) 374 13 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 64

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yorumları

  1. Gerçekten sonuçları, çok doğru güvenilir bir sağlık kuruluşu. Gönü rahatlığıyla tüm radyoloji işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

  2. MR makinesini üzerinize yapıyorlar sanki. Rezalet bir yer. Fiyatlar çok uçuk. Asla tavsiye etmiyorum. Arkadaşımı götürdüm. Rezil olduk gün boyu.

  3. Belki işlerinde iyi olabilir o konu hakkında yorum yapamam ama,randevu için whatsapptan iletisime gecmemizi istediler(rapor vs..) evraklar icin sonrasinda fiyat verdiler ve randevu en erken ne zaman alabiliriz diye sordum fakat görülmesine rağmen bir dönüş olmadı.

Yoruma kapalı.