Erdem Emlak

4.7
(3)

Erdem Emlak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka-3 Mah, Şht. Taha Carım Sk. No:5/A, Bornova – İzmir

Telefon : 0533 347 45 32

Erdem Emlak Yol Tarifi

Erdem Emlak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka-3 Mah, Şht. Taha Carım Sk. No:5/A, Bornova – İzmir olan Erdem Emlak, işletmesine 0533 347 45 32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erdem Emlak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Erdem Emlak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Erdem Emlak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Erdem Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Erdem Emlak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Erdem Emlak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Erdem Emlak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Erdem Emlak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Erdem Emlak Yorumları

  1. Kadriye Hanım bu işi tüm samimiyeti ile yapıyor. Emlak sahibi ile kiracı arasında tam bir köprü. Çok teşekkürler Kadriye Hanım????????

Yoruma kapalı.