Finansbank Atm

2.7
(6)

Bornova Finansbank Atm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazım Dirik Mahallesi, Mustafa Kemal Cd. No: 47/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 67 37

Bornova Finansbank Atm Yol Tarifi

Finansbank Atm İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazım Dirik Mahallesi, Mustafa Kemal Cd. No: 47/A, Bornova – İzmir olan Finansbank Atm, işletmesine (0232) 342 67 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Finansbank Atm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Finansbank Atm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Finansbank Atm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Finansbank Atm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Finansbank Atm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Finansbank Atm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Finansbank Atm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Finansbank Atm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Finansbank Atm Yorumları

  1. Yıllardır finansbak ile çalışıyorduk bu şubede vezne de bir kişi çalışıyor. Saatlerce sıra bekliyoruz. Bu nedenle artık tercih etmiyorum.

Yoruma kapalı.