Güven Optik

3.7
(10)

Bornova Guven Optik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, Mustafa Kemal Cad. 75/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 83 93

Bornova Guven Optik Yol Tarifi

Guven Optik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, Mustafa Kemal Cad. 75/A, Bornova – İzmir olan Guven Optik, işletmesine (0232) 343 83 93 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Guven Optik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Guven Optik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Guven Optik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Guven Optik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Guven Optik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Guven Optik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Guven Optik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Guven Optik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Güven Optik Yorumları

  1. Değerinin çok üzerinde fiyatlar. Lee cooper marka bir çerçeve aldım. Kırılan çerçevemin camına birtek o uyum sağladı. Böyle olunca çerçeve fiyatı 390 TL. ye yükseli verdi. Şu anda aynı markanın üstelik polarize gözlükleri (boş çerçeve değil) 99 TL. den başlayan fiyatlarla (ortalama 150 TL. Civarı) her yerde satılıyor. Daha önce ailemle birlikte hiç sorgulamadan alış veriş ederdik. Çok güvenmemek gerekiyormuş. Mecburiyetten aldım. Ama bu yakışmadı. İsmine bakmayın mutlaka araştırın derim.

  2. 8 yıldır gözlük için buraya geliyorum bir tek sorun yaşamadım.

  3. gözlük almaya gittim, adam akıllı ilgilenen birileri çıkmadı kendilerini beğenmiş davrandılar üzülerek çıkmak zorunda kaldım, kimseye tavsiye etmem berbat ötesi

  4. Tüm çalışanlarına ilgilerinden ötürü teşekkür ederim. Gidilecek tek adres????????

Yoruma kapalı.