Hakan Elektronik

5
(3)

Bornova Hakan Elektronik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 169. Sk. No:23, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 92 06

Bornova Hakan Elektronik Yol Tarifi

Hakan Elektronik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 169. Sk. No:23, Bornova – İzmir olan Hakan Elektronik, işletmesine (0232) 373 92 06 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan Elektronik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hakan Elektronik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hakan Elektronik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hakan Elektronik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hakan Elektronik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hakan Elektronik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hakan Elektronik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hakan Elektronik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Hakan Elektronik Yorumları

  1. Laptop bakım ve temizlik için gelmiştim, eksiksiz ve uygun fiyatla yardımcı oldu. Üzerine bozuk olan hoparlörün kablolarını bile değiştirmiş ve onarmıș. Minnettarım.

Yoruma kapalı.