Bornova Hastane Taksi

3.5
(15)

Bornova Hastane Taksi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Üniversite Cd. No:1, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 05 09

Bornova Hastane Taksi Yol Tarifi

Hastane Taksi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Üniversite Cd. No:1, Bornova – İzmir olan Hastane Taksi, işletmesine (0232) 374 05 09 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hastane Taksi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hastane Taksi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hastane Taksi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hastane Taksi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hastane Taksi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hastane Taksi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hastane Taksi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hastane Taksi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Hastane Taksi Yorumları

  1. Kimisi kaptan der, kimisi şoför bey, kamu hizmeti yapar gereklidir, Taksici içimizden biridir.

  2. Üçkağıtçı eleman çalıştırıyorlar, yurttan mevlanaya iki koli eşyayla gideceğim diyorum 50₺ nakliye parası isterim diyor, böyle şerefsizlik olmaz , durağının adını kirletiyor

  3. Telefonu sürekli meşgul çalıyor, taksi bulabilmek mesele.

Yoruma kapalı.