İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

4.4
(21)

Bornova İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ege Ünv. Hst. No:9, Bornova – İzmir

Telefon : 444 1 343

Bornova İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ege Ünv. Hst. No:9, Bornova – İzmir olan İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, işletmesine 444 1 343 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yorumları

  1. Avrupa standartlarının çok üstünde hekimlerin görev yaptığı ülkemizin en donanımlı Üniversite hastanelerinden birisi… Özellikle Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ufuk ÇAĞIRICI ve ekibine kendinizi veya sevdiklerinizi korkusuzca teslim edebilirsiniz. Ufuk Hocam çok özel, çok değerli ve idealist bir hekim.
    Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi Prof. Dr. Erdem GÖKER hastasına hem hekimlik hem arkadaşlık yapabilen idealist hekimlerden….
    O illet ayrık otu misali hastalık il mücadelemi ve sağlığımı sizlere borçluyum….

  2. Hastane çok kalabalık olmasına rağmen personellerin yönlendirmesi ile mağduriyet yaşanmadan işlerimizi kolayca hallettik.

Yoruma kapalı.