Leo Veteriner Kliniği

5
(16)

Bornova Leo Veteriner Kliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 232. Sk. 4 A, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 369 35 10

Bornova Leo Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Leo Veteriner Kliniği İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 232. Sk. 4 A, Bornova – İzmir olan Leo Veteriner Kliniği, işletmesine 0532 369 35 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Leo Veteriner Kliniği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Leo Veteriner Kliniği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Leo Veteriner Kliniği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Leo Veteriner Kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Leo Veteriner Kliniği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Leo Veteriner Kliniği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Leo Veteriner Kliniği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Leo Veteriner Kliniği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Leo Veteriner Kliniği Yorumları

  1. Sağduyulu yaklaşımları, sahip oldukları bilgi birikimi ve gelen hayvanlara gösterdikleri özel ilgiden ötürü gözüm kapalı güvendiğim iki veteriner hekimin İzmir’de açtığı harika klinik❤️ Başarılarının daim olmasını diliyor ve civardaki sokak hayvanlarına gösterdikleri ilgi için kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız????

  2. İşlerini severek yapan sokak hayvanlarına bile yardıma koşan çok iyi insanlar, fiyatları da oldukça uygun. Herkesle tavsiye ederim

  3. Çok özverili ve bilgili insanlar, işlerini severek yapıyorlar. Çok teşekkür ediyorum.

  4. Çok ilgili ve bilgili veterinerler.Rahatlıkla evcil hayvanlarınızı götürebilirsiniz.

Yoruma kapalı.