Mng Kargo Özkanlar

3
(271)

Bornova Mng Kargo Özkanlar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Gediz Cd. No:13 D:C, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 62 13

Bornova Mng Kargo Özkanlar Yol Tarifi

Mng Kargo Özkanlar İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Gediz Cd. No:13 D:C, Bornova – İzmir olan Mng Kargo Özkanlar, işletmesine (0232) 343 62 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mng Kargo Özkanlar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mng Kargo Özkanlar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mng Kargo Özkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mng Kargo Özkanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mng Kargo Özkanlar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mng Kargo Özkanlar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mng Kargo Özkanlar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mng Kargo Özkanlar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 271

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Mng Kargo Özkanlar Yorumları

  1. Kargoyu getiren kapı açıldığı halde tenezül edip yukarı çıkmıyor. Adreste bulunamadı diye geri gidiyor. Bu ilk kez de olmuyor

  2. MNG Kargo hiç evden cikmadigimiz halde adresimizde bulunmadigimizi söyleyip kargomuzu gelip almamızı söylüyor. Üstelik bu davranışları ilk değil defalarca karşılaştım. Uyardım. Ama asla hatalarını kabul etmiyor. Kargomuzun geri gönderilmesi ile tehdit ediyorlar. Kısacası işlerini hakkıyla yapmıyorlar. Şikayetlerimizi ciddiye almıyor kaba davranıyorlar .

  3. Kapıyı çalmadıkları halde çaldık diyorlar, evde olduğum halde telefonumu duymadığım için kargomu bırakmadılar, şubeden alın dediler. Aynı haftada ikinci kere yaşadım bu durumu.

Yoruma kapalı.