Oydem

4.9
(31)

Bornova İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 85. Sk. No:12, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 999 90 06

Bornova İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama Yol Tarifi

İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 85. Sk. No:12, Bornova – İzmir olan İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama, işletmesine (0232) 999 90 06 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İngilizce Kursu Bornova Oydem Almanca Kursu Yds Ielts Hazirlik Atlama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Oydem Yorumları

  1. Alsancak , Karsiyaka ve artik Bornova da da hizmet vermeye başlayan ; İzmir de ki eski ve köklü dil eğitim kurumu dur. Kurucuları ve ögretmenleri ;eğitim alanında vizyon sahibi ve çok değerli insanlardır.Yabanci dil edinmek için tek adrestir diyebilirim.

  2. İlk görüşmemden itibaren ilgiyle her soruma cevap veren calışanlar ve deneyimli öğretmenleriyle iyi ki kayıt olmuşum dediğim kurum. Konuşma kulüpleri cok iyi

  3. Alsancak şubesinde 3. Kurdan başladım 12.kurda mezun oldum. Şimdi TOEFL için özel ders alıyorum. Personel çok yardımcı. Ahmet hoca’ya ve Yağmur hocama sevgi ve saygılarımla.

Yoruma kapalı.