Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği

3.9
(18)

Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Doğanlar, 1443. Sk. No:22B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 479 14 82

Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği Yol Tarifi

Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Doğanlar, 1443. Sk. No:22B, Bornova – İzmir olan Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği, işletmesine (0232) 479 14 82 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Özel Dentral Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği Yorumları

  1. Verdikleri yoğun ilgi için çok teşekkür ederim öncelikle Öztürk beye ayrıca çok teşekkür ederim sağlıklı güvenilir bir ortam mutlaka tavsiye ederim.

  2. Bende bi arayış içindeydim malûm bu pandemi sürecinde hastaneler istediğimiz hizmeti veremiyor ben de yoruma bakarak gittim sanırım şans benden yanaydı harika doktorlar ve güler yüz özellıkle benim tedavimi üstlenen Öztürk ????beye çok teşekkür ediyorum ????

  3. 20lik dişim için gittim ve dişimin kötü olmasına rağmen iyi iş çıkarttı Öztürk bey.Tesekkürler????

  4. Öncelikle tavsiye etmiyorum. Çok sorumsuz bir yer. Saat 10.00 da olan randevuma doktor Ali adındaki kişi 11.50 de geldi. Tedavimin ilk seansı bittiğinde ücretini sorduğumda 700 tl olarak söylendi tedavim bittiğinde ise 750 TL dediler. Ben gittiğime pişmanım sizlerde pişman olmayın devlet hastaneleri buradan kat kat iyidir.

Yoruma kapalı.