Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü

5
(104)

Bornova Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 121. Sk. No:5, Bornova – İzmir

Telefon : 0850 888 7355

Bornova Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü Yol Tarifi

Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 121. Sk. No:5, Bornova – İzmir olan Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü, işletmesine 0850 888 7355 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 104

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Özel Radikal Okulları Bornova Kampüsü Yorumları

  1. Eğitimi ve gerekse her şeyiyle kendine hayran bırakıyor. Öğretmen kadrosu çok kaliteli. Müdür ve müdür yardımcımız herkese karşı ayrı ayrı ilgililer istediğiniz zaman anlamadığınız konu için birebir alma imkanımız var. Kocaman bir bahçemiz , spor salonumuz, ve müzik görsel için ayrılan ayrı ayrı alanlarımız var.

  2. Öğrenci ayrımı yapılmaksızın,her öğrenciye birebir ilgi gösteren.Temiz, yenilikçi bir eğitim sistemine sahip, derslerde öğrencilerin sıkılmaması dersleri sevmesi için güzel yöntemler bulan çok ilgili öğretmenlere sahip güzel bir okul.

  3. Mutlak başarıyı hedefleyen bir kurum.Gerek birebir imkanları,gerek hocaların ilgisi her biri başarılı olmanız için tam destek. 9.sınıftan itibaren sağlam temellerle liseyi tamamlama fırsatı için radikali tek geçerim

  4. Radikal Eğitim Kurumlarındaki eğitimi başka hiçbir yerde görmedim. Aldığım birebir sayılarının fazlalığı, verilen kaynakların donanımlı olması bireysel rehberlik sayesinde düzenli programlamalar sayesinde piyasadaki tüm soru çeşitlerini görmüş olduk.

Yoruma kapalı.