Pamukkale Tourism Bornova Park Branch

4.2
(70)

Bornova Pamukkale Tourism Bornova Park Branch adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Gençlik Cd. No:1 D:B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 31 31

Bornova Pamukkale Tourism Bornova Park Branch Yol Tarifi

Pamukkale Tourism Bornova Park Branch İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Gençlik Cd. No:1 D:B, Bornova – İzmir olan Pamukkale Tourism Bornova Park Branch, işletmesine (0232) 373 31 31 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pamukkale Tourism Bornova Park Branch ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pamukkale Tourism Bornova Park Branch yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pamukkale Tourism Bornova Park Branch hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pamukkale Tourism Bornova Park Branch ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pamukkale Tourism Bornova Park Branch ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pamukkale Tourism Bornova Park Branch için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pamukkale Tourism Bornova Park Branch bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pamukkale Tourism Bornova Park Branch sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Pamukkale Tourism Bornova Park Branch Yorumları

  1. Bu jumbolarla birlikte muavinlere bir eğitim vermişler sanırım, uçak gibi bişey olmuş, aşırı şık bir hareket, muavinler nasılsınız falan diye soruyor biz bu medeniyete alışık değiliz valla sen bizi adam edersin pamukkale ????

  2. Çalışanları çok ağır şartlarda çalışıyor. Mutsuzlar. Patronlar keyifte.

  3. Kibar çalışanı var önünden yarım saatte bir servis kalkıyor

Yoruma kapalı.