Bornova Pharmacy

3.7
(15)

Bornova Bornova Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Üniversite Cd. No:42, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 55 16

Bornova Bornova Pharmacy Yol Tarifi

Bornova Pharmacy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Üniversite Cd. No:42, Bornova – İzmir olan Bornova Pharmacy, işletmesine (0232) 343 55 16 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Pharmacy Yorumları

  1. çok tatlı çalısanlar hiç bekletilmedim çok teşekkürler

  2. Tavırlarıyla alakalı değil. Ancak 35 hadi max 40 liralık ürünü 65 liraya,13 14 liralık ürünü 25 liraya verdiler. Pandeminin diğer kan edicileriz maalesef bu eczacılar oldu. Sanki pandemi sürecinde bunlar aç kaldı da vatandaşa para yağdı.

Yoruma kapalı.