Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi

4.5
(78)

Bornova Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Gençlik Cd. 24/3, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 10 90

Bornova Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi Yol Tarifi

Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Gençlik Cd. 24/3, Bornova – İzmir olan Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi, işletmesine (0232) 343 10 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 78

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi Yorumları

  1. Guzel bir okul ancak 2020-2021 egitim ogretim doneminde 8.sinif ogrencileri karma yapip siniflari karistirdilar ancak 10 kisiden 9 u buna karsiydi okulun yeri egitimi,ekipmanlari guzel ama ogrenci fazlaligi sikinti

  2. Bilsem sınavı için gittik arabayla bahçeye girmemiz iyi oldu. Okul gayet temiz ve Corona virüsü ne karşı temkinli.

Yoruma kapalı.