Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k

4.3
(37)

Bornova Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 75. Sk. No:5,D, Bornova – İzmir

Telefon : 0506 123 84 52

Bornova Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k Yol Tarifi

Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 75. Sk. No:5,D, Bornova – İzmir olan Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k, işletmesine 0506 123 84 52 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Tami̇rhane Bi̇lgi̇sayar Ve Elektroni̇k Yorumları

  1. Fiyat Performans açısından çok iyi. Halden anlıyor, size uygun bir paket sunuyor -bence bu basmakalıp bir hizmetten çok daha önemli.
    Ayrıca sosyal yardımlaşma konusunda ihtiyaçlı öğrencilere tablet/PC katkılarından ötürü, dolaylı olarak da olsa katkımın olması aldığım hizmetten ilaveten memnun kalmama neden olmuştur.

  2. Cihazdaki problem hakkında, hiç anlamayan birinin dahi sabırla bilgilendirildiği, alternatif çözümlerin sunulduğu, optimum bütçe ile hızlı sonuç alınabilen, iletişimin açık anlaşılır ve nazik olduğu bir ortam. Ben memnunum.

  3. Bir tamir işinde önemli olan nedir. Güven,fiyat, hızlı olmak, hepsi mevcut teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum elinize kolunuza sağlık.

  4. Ramazan Bey ile bir kaç yıldır çalışıyoruz. Eşim de, ben de internet yayıncısıyız ve çok sık ona ihtiyacımız oluyor. Bütün salona dev ekran tvlerimizi monte etti, onların tüm bağlantılarını oluşturdu. Benim Arıza Adam diye bir kanalım var; yayın yapmazsam bunalıma giren bir insanım ve daha 3 gün önce çok karmaşık bir soruma çözüm getirdi ve beni tekrar rahata kavuşturdu. Kendisine ve emeklerine çok teşekkür ederim. Ayrıca talep ettiği ücretler de genele göre uygundur.

  5. Kimseyi ekmeğinden etmemek için diğer işletmeyi yazmayacağım ama yakınlarda bir yerin çektiği fiyatın çeyreğini istedi. Ha sonra bilgisayara bakıp söylediği fiyatın üstüne yüzde40 ekleme gereği duydu, haklıdır, hakkıdır. Aynı gün yapıp vermeyi teklif etti. Makinenin durumunu da ilerde güncellerim. Bereket gelsin.

    Güncelleme: Başlat tuşum bozuktu ve yerine konacak tuş bulamadığı için silikon tarzı bir şeyler bilgisayarın başlat tuşuna yeni bir oluşum eklenmişti. ‘Daha fazlası için vaktimiz yoktu, bugün alacaktınız’ dendi, keşke sorulsaydı acaba biz bu bilgisayarın fiyatını yarı yarıya düşürcek kadar estetiksiz bir görüntü ekleyeceğiz, ister misiniz diye 🙂 Neyse aldım götürdüm, bir şey izleyeyim dedim bilgisayarın hoparlöründe sorun çıktı, arayıp durumu anlattığımda ‘Biz yaptıysak üstleniriz ama bize geldiğinde öyleydi’ dendi. O gün dükkana gideceğimi belirttim ve gittiğimde yoktu (gün boyu orada olacağını söylemişti) aradım gelip bulamadığımı belirttim ve sizden haber bekliyorum dedim. hala bekliyorum 🙂 Hoparlörün patlamasına mı üzüleyim, bilgisayarı sinirden duvara mı fırlatayım bilmiyorum. Ucuz etin yahnisi yenmez dicem ama uzuca da yaptırmadık. Şaştık valla ne diyeyim. Saldım. Bereket konusunda hala aynı fikirdeyim.

Yoruma kapalı.