Topraktan

4.5
(1586)

Bornova Topraktan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Hasan Ali Yücel Cd. No: 10B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 09 30

Bornova Topraktan Yol Tarifi

Topraktan İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Hasan Ali Yücel Cd. No: 10B, Bornova – İzmir olan Topraktan, işletmesine (0232) 343 09 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Topraktan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Topraktan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Topraktan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Topraktan ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Topraktan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Topraktan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Topraktan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Topraktan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 1586

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Topraktan Yorumları

  1. Meyveli pasta ve limonatası gayet başarılı. Bambu ve pavlova denedim. Bambuda fıstık kokusu ve tadını çok iyi deneyimleyebilirsiniz, gayet başarılı. Pavlova da kırmızı meyvelerden oluşan rulo pastası. Böğürtlen ve çilek seviyorsanız bu hafif ekşili pastayı deneyebilirsiniz. Böğürlenlerin donmuş olduğunu düşünüyordum ancak gayet taze geldi. Limonata ferahlatıcı ve fiyat/performans ürünüydü. Tartoletlerden sadece çilekli kalmıştı ve gayet başarılıydı.

  2. Uçan hamambocekleri olan, az personelle çalışan ve personellerin bıkkınlık seviyeleri açıkça belirgin olan, siparişi bile net anlamadan getiren çalışanları ile beklentimiz çok altında kalan mekan..

  3. Çikolatalı olan herşey çok güzel. Çikolatayı nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama dondurması, pastası yada herhangi bir çikolatalı olan ürünleri, hepsi çok güzel. Ha bu demek değildir ki diğerleri kötü. Diğerleri de güzel. Ancak çikolatalı olan herşey diğerlerinden daha fazla güzel. Yani eğer çikolatayla ilgili alerjik bir reaksiyonunuz yok ise eğer, bence çikolatalı ürünlerini denemenizi tavsiye ederim.

  4. ürünler harika fakat bazı garsonlardan yana sıkıntı var uzun boylu zayıf kısa saçlı beyfendinin cevapları ters ve kaba en ufak ricamızı bile kabaca redd ediyor topraktan yetkililerinden ricam beyefendinin uyarılmasıdır bukadar kaliteye malesef olmamış

  5. Ürünler çok güzel fakat garsonlardan yana bir sıkıntı var duyduğum kadarı ile İskender adlı kişi çok asabi bilgisayara hızlı bir şekilde vuruyor bir tane Ufak yanındaki elemana bağırıyor lütfen topraktana yakışmamış ağzından durmadan küfür çıkıyor ne kadar kısık sesle konuşsa bile biz duyuyoruz hiç yakışmamış

Yoruma kapalı.