Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi

2.8
(8)

Bornova Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 538. Sk. No: 6, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 17 10

Bornova Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi Yol Tarifi

Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 538. Sk. No: 6, Bornova – İzmir olan Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi, işletmesine (0232) 388 17 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yapı Kredi Bankası Bornova Şubesi Yorumları

  1. Operasyon Birimine hiçbir şekilde ulaşılamıyor.

  2. Taşıt kredimi ödeme yapamıyorum.Yapilandirma yapmadınız.Aktifbank kadar olamadınız.Hic boşuna reklam yapmayın.Musterinin zor anında yanında değilsiniz.Yusuf ÖZCAN.@AKTİFBANK

Yoruma kapalı.