Yurtiçi Kargo Erzene

3.3
(235)

Bornova Yurtiçi Kargo Erzene adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 2. Sk. 75 A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 30 99

Bornova Yurtiçi Kargo Erzene Yol Tarifi

Yurtiçi Kargo Erzene İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 2. Sk. 75 A, Bornova – İzmir olan Yurtiçi Kargo Erzene, işletmesine (0232) 373 30 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo Erzene ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yurtiçi Kargo Erzene yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Erzene hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yurtiçi Kargo Erzene ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yurtiçi Kargo Erzene ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yurtiçi Kargo Erzene için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yurtiçi Kargo Erzene bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yurtiçi Kargo Erzene sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 235

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yurtiçi Kargo Erzene Yorumları

  1. İlgili personel sayesinde kargomuzu gönderdik. Güleryüzlü personel ve açıklayıcı bilgilendirmeler için teşekkür ederim.

  2. Adrese teslim yollanan gönderilerimiz işyerimize getirilmeyip teslim edilememiştir ibaresi ile şb ye bırakılmakta.Bu aynı firmadan bir ay içinde yollanan iki gönderide de(gönderi adres teslimi olduğu halde)yaşandı.Kötü ve verilmeyen hizmete karşılık alınan haksız kazanç ve yalan beyan.Ayrıca harita uygulamalarında adres te yanlış çıkmakta.Protesto ediyorum ve bir daha başka firma ile gönderilerimizin yollanmasını talep edeceğim.

  3. Çalışanlar ilgili ve sistemli çalışıyorlar, başarılar.

  4. Tek bir kişi ile çalışıyorlar ve uzun kuyruk oluyor keşke yoğunluk zamanında diğer çalışanlarda müşteri ile ilgilense en azından 2. Bilgisayardaki kişi kargo teslimlerini yapsa sıra olmasa

  5. Çalışan elemanlar alakasız değiller gayet alakalı disiplinli çalışkan insanlar hepsini kutluyorum

Yoruma kapalı.