Zeycan Döner

4.1
(154)

Bornova Zeycan Döner adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 166. Sk. No.7B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 02 22

Bornova Zeycan Döner Yol Tarifi

Zeycan Döner İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 166. Sk. No.7B, Bornova – İzmir olan Zeycan Döner, işletmesine (0232) 374 02 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zeycan Döner ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zeycan Döner yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zeycan Döner hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zeycan Döner ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zeycan Döner ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zeycan Döner için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zeycan Döner bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zeycan Döner sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 154

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Zeycan Döner Yorumları

  1. Çok kötü diyemem ama beğendiğimi de söyleyemem. Yani döner gibi değil de içinde kıyma parçaları var gibiydi yani sanki kıymayı kavurup koymuşlar gibiydi. O yüzden beğenmedim. Tadı fena değildi ama midemi biraz rahatsız etti. Bir daha tercih edeceğimi düşünmüyorum.

  2. Et döner lezzetli ancak biraz baharatı fazla onun dışında ilgi iyi fakat döner ustasının beyaz önlüğünü kasa da para almaya gelince gördüğümde DEXTER geri döndü zannettim.

  3. Gayet lezzetliydi, servis de hızlıydı fakat dürüm istememe rağmen ekmek geldi. Bi dahaki sefere artık…

  4. Çok güzel ve efsane hattında yediğim eniyi döner öneririm

Yoruma kapalı.