Zeytincilik Otobüs Durağı

5
(1)

Bornova Zeytincilik Otobüs Durağı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Üniversite Cd., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Zeytincilik Otobüs Durağı Yol Tarifi

Zeytincilik Otobüs Durağı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Üniversite Cd., Bornova – İzmir olan Zeytincilik Otobüs Durağı, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zeytincilik Otobüs Durağı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zeytincilik Otobüs Durağı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zeytincilik Otobüs Durağı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zeytincilik Otobüs Durağı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zeytincilik Otobüs Durağı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zeytincilik Otobüs Durağı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zeytincilik Otobüs Durağı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zeytincilik Otobüs Durağı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Zeytincilik Otobüs Durağı Yorumları

  1. Toplu ulaşım noktalarına ben her nerede olursa olsun beşyıldız vermeyi adet edinmiş imdir çünkü topluma hizmet ediyor

Yoruma kapalı.