Zirve Elektronik

4.7
(12)

Bornova Zirve Elektronik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 797. Sk. No:12, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 48 09

Bornova Zirve Elektronik Yol Tarifi

Zirve Elektronik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 797. Sk. No:12, Bornova – İzmir olan Zirve Elektronik, işletmesine (0232) 342 48 09 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zirve Elektronik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zirve Elektronik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zirve Elektronik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zirve Elektronik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zirve Elektronik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zirve Elektronik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zirve Elektronik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zirve Elektronik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Zirve Elektronik Yorumları

  1. Tutumunu hoş bulmadım.. cihazımı başka bir elektronikçiye vermek zorunda kaldım.

  2. Güler yüz yılların verdiği tecrübe ve ustalıgıyla her türlü elektronik arızalı ürünü gönül rahatlığıyla tamir etirebileceginiz bir yer zirve elektronik

Yoruma kapalı.