Bornova 6 Noterliği

1.9
(15)

Bornova T C Bornova 6 Noterliği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, 226 Sok., Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 347 31 58

Bornova T C Bornova 6 Noterliği Yol Tarifi

T C Bornova 6 Noterliği İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, 226 Sok., Bayraklı – İzmir olan T C Bornova 6 Noterliği, işletmesine (0232) 347 31 58 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca T C Bornova 6 Noterliği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan T C Bornova 6 Noterliği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. T C Bornova 6 Noterliği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak T C Bornova 6 Noterliği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan T C Bornova 6 Noterliği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. T C Bornova 6 Noterliği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. T C Bornova 6 Noterliği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada T C Bornova 6 Noterliği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.9 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova 6 Noterliği Yorumları

  1. Şu anda saat 11:50 kardeşim ile geldim ve hala sıradayım, neden?
    Çünkü uyanık gibi gözüken ama takip edildiğini bilse bile umursamayan cebinde birkaç sıra numarası bulunan fotoğrafını tesbit edip paylaştığım kişi engelli kişilerinde hakkını gasp edip belki ücret karşılığı belki küçük pet şişe su karşılığında sıra veren terbiyesizlere göz yumalara kınıyorum.sıra bekler iken tesbit ettiğim izlenimler okadar fazla ki, mavi tişört ile, diğer resimde gri gömlekli bunlar sıra numarasını veriyor sonra anlaştığı kişileri sesleniyorlar. Noter demek dürüstlük ifade eder peki çalışan kişiler bunları bilmiyormu? Onlarda gayet rahat noter çalışanlarını ikaz ettim haksızlık yapıyorsunuz diye sonra bayan yetkili olayı zrorlaştırdı avukat adresini istedi .anlamadığım konu şu vekalet verirken adres yok fesh ederken adres istemek bende 5 notere gittim, işlemini hallederler böyle bir şey istemediler .Yetkili Noter sahibinin dikkatine. Arkadaşlar 6 notere sakın gitmeyin.

  2. Sakın sakın sakın her türlü işgüzarlık var işi yokuşa sürmek için sakın uğramayın çok kaliteli Bornova da noterler var burası tam bir rezalet yazık gerçekten ülkem adına üzülüyorum böyle yerler görünce başka bir çok noter var o bölgede onlara gidin sakın ama sakın buraya uğramayın

  3. Nasıl olsa geleceksiniz diyorlar 10 da açıp içerde kahvaltı yapıyorlar sonra 12.30 da bi daha öğle yemeğine çıkıyorlar. Bizi bu noterlik sistemine mahkum eden birokrasiyi ve ondan nemalanan kim varsa…

Yoruma kapalı.