Forbest Özkanlar Mağazası

3.8
(583)

Bornova Forbest Özkanlar Mağazası adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Manavkuyu, 243. Sk. No:6, Bayraklı – İzmir

Telefon : 0533 665 47 00

Bornova Forbest Özkanlar Mağazası Yol Tarifi

Forbest Özkanlar Mağazası İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Manavkuyu, 243. Sk. No:6, Bayraklı – İzmir olan Forbest Özkanlar Mağazası, işletmesine 0533 665 47 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Forbest Özkanlar Mağazası ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Forbest Özkanlar Mağazası yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Forbest Özkanlar Mağazası hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Forbest Özkanlar Mağazası ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Forbest Özkanlar Mağazası ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Forbest Özkanlar Mağazası için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Forbest Özkanlar Mağazası bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Forbest Özkanlar Mağazası sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 583

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Forbest Özkanlar Mağazası Yorumları

  1. Sözde ucuzluk pazarı ama fiyatların diğer yerlere göre hiçbir avantajı yok hatta internet mağazalarına göre daha pahalı. Bir de çalışanları itinayla seçiyorlar galiba çünkü istesen bir araya getiremezsin.

  2. Her türlü ihtiyaçlarimiza cevap veren bir yer. Çok memnun kaldım. İ

  3. Uygun fiyatlı çok çeşitli ürünler mevcut. Açıldığı yıldan bu zamana kadar 20 yıldır kadar alışveriş yaparım buradan.

  4. GÜZEL FİYAT KONUSUNDA BİRAZ FİYATLARI YÜKSEK GELİRİ AZ OLANA HİTAP ETMİYOR GEREĞİNİ YARLARSA MEMNUN OLURUM

  5. Her geçen gün defolu ürünler fazlalaşıyor özenle kontrol etmek gerekiyor, fiyatlar piyasadan daha uygundu ancak piyasa fiyatlarını buldu.

Yoruma kapalı.