Art More

4.1
(14)

Bornova Art More adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 550. Sk. 70 A, Bornova – İzmir

Telefon : 0507 095 82 27

Bornova Art More Yol Tarifi

Art More İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 550. Sk. 70 A, Bornova – İzmir olan Art More, işletmesine 0507 095 82 27 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Art More ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Art More yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Art More hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Art More ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Art More ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Art More için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Art More bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Art More sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Art More Yorumları

  1. Piyano eğitimi almak için kapıdan girdiğim an ortamın neşesi ve samimiyeti beni etkiledi.. Fırat hocam ve diğer hocalara çok teşekkür ederim. Aile ortamını bulabildiğim tek yer. İkinci aileme kavuştum diyebilirim 🙂 hepinizin bu ortamı en az bir kere görmesini isterim. Zaten bir kere gören bir daha ayrılamıyor 🙂

  2. Keman eğitimi için gitmiştim. İkinci ayın sonunda bırakıp başka kurs aramaya başladım. Kemanın ilk ayları biraz sabır gerektiriyor, işini severek yapan, meslek etiği yüksek bir öğretmene denk gelirseniz çok şanslısınız. Ben bunları bulamadığım için ikinci ayda bıraktım.

  3. 6 yaşındaki kızım piyano dersine gidiyor.
    Aylin Hoca sağolsun keyfi yerinde

Yoruma kapalı.