Bornova British Culture School

3.9
(16)

Bornova Bornova British Culture School Ltd Sti adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İzyuva Mahallesi, 113/15. Sk. No:5, Evka3-Bornova/Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 375 84 84

Bornova Bornova British Culture School Ltd Sti Yol Tarifi

Bornova British Culture School Ltd Sti İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İzyuva Mahallesi, 113/15. Sk. No:5, Evka3-Bornova/Bornova – İzmir olan Bornova British Culture School Ltd Sti, işletmesine (0232) 375 84 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova British Culture School Ltd Sti ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova British Culture School Ltd Sti yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova British Culture School Ltd Sti hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova British Culture School Ltd Sti ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova British Culture School Ltd Sti ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova British Culture School Ltd Sti için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova British Culture School Ltd Sti bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova British Culture School Ltd Sti sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova British Culture School Yorumları

  1. Herkese çok teşekkür ederim.herkese minnettarım ☺️????

  2. (Doğru olup olmadığını cevaplayabilirsiniz.)Bu okulda okuyan öğrenci velisiyim. Yaşadığım tecrübeleri okula yazılmayi düşünen anne ve babalar ile paylasabilirim. 5. Sinifta okuyan oğlum için covid öncesi odedigim fakat bir gun dahi yemedigimiz yemek için dilekçe verdik 1 yıldır iade etmiyorsunuz. Bana ait birşeyin bana vermenin hitabini ben bile yazmak istemiyorum ki siz okulsunuz. Tabiki ekleyeceklerim bu kadar değil. Sonra.

Yoruma kapalı.